ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის ბავშვის განვითარების ინსტიტუტის აუტიზმის ცენტრი აცხადებს ვაკანსიას კლინიკური მენეჯერის თანამდებობაზე.
სამუშაო ადგილი: თბილისი
- ცენტრის კლინიკურ საქმიანობასთან დაკავშირებული სტრატეგიებისა და გეგმების ხედვის მომზადება და წარდგენა ცენტრისა და ინსტიტუტის ადმინისტრაციისათვის;
- ცენტრის საქმიანობასთან დაკავშირებული სტრატეგიებისა და გეგმების მონიტორინგის ანგარიშების მომზადება და წარდგენა ცენტრის ხელმძღვანელისა და ინსტიტუტის ადმინისტრაციისათვის;
- კლინიკურ საქმიანობასთან დაკავშირებული რესურსებისა და ბიუჯეტის შემუშავება და წარდგენა ცენტრის ხელმძღვანელისთვის;
- რესურსების და ბიუჯეტის მონიტორინგი;
- ცენტრის თანამშრომლების კლინიკური სუპერვიზია;
- თანამშრომლების კლინიკური ტრენინგი და უწყვეტი განათლების ხელშეწყობა;
- საჭიროების შემთხვევაში, შესრულებისა და დისციპლინის შეფასება და ანგარიშგება;
- შიდაგანაწესისა და ხარისხის სტანდარტების დაცვის უზრუნველყოფა.
- მაგისტრის ხარისხი კლინიკური ფსიქოლოგიის მიმართულებით;ქცევის გამოყენებითი ანალიზის ცოდნა, რაც დასტურდება შესაბამისი სერტიფიკატებით;
- ქცევის გამოყენებითი ანალიზით მუშაობის, მინიმუმ, 4-წლიანი გამოცდილება;
- აუტიზმის სპექტრის მქონე ბავშვებთან და მოზარდებთან მუშაობის, მინიმუმ, 4-წლიანი გამოცდილება;
- კლინიკური სუპერვიზიის, მინიმუმ, 3-წლიანი გამოცდილება;
- ძირითადი საოფისე პროგრამების სრულყოფილი ცოდნა;
- ინგლისური ენის ცოდნა;
- რეკომენდაცია წინა დამსაქმებლისგან.
პიროვნული უნარ-ჩვევები:
- ორგანიზებულობა;
- გუნდური მუშაობის უნარი;
- ცვლილებებისადმი მზაობა;
- კონფლიქტების მართვის უნარი.
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ, თქვენი რეზიუმე (CV) და სამოტივაციო წერილი (რატომ გინდათ მოცემული პოზიციის დაკავება და როგორ წარმოგიდგენიათ თქვენი ყოველდღიური სამუშაო) 2017 წლის 7 თებერვლამდე გამოაგზავნოთ ელექტრონული ფოსტის მისამართზე: hr@iliauni.edu.ge. ელექტრონული წერილის ველში „თემა“ მიუთითეთ ვაკანსიის დასახელება, წინააღმდეგ შემთხვევაში, თქვენი რეზიუმე არ განიხილება.